Instruktorzy

Instruktorzy fitness

Marta Cieślak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Wykwalifikowana trenerka personalna oraz instruktorka fitness z kilkuletnim doświadczeniem. Nieustannie poszerza zakres wiedzy i umiejętności  uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konwencjach. Specjalistka od mocnych i intensywnych zajęć z obciążeniem oraz interwałowych typu Tabata. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu suplementacji i dietetyki w sporcie oraz dietetyki klinicznej (pod patronatem IFAA). Pasjonatka sportu i wszelkiej aktywności fizycznej. W klubie prowadzi zajęcia Tabata i Fit and Jump.

 

 

 

 

 

Maja Zajkowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Instruktorka fitness - nowoczesne formy gimnastyki z kilkuletnim doświadczeniem oraz instruktorka kulturystyki i aqua fitness. Zdobywane przez nią kwalifikacje pozwalają na prowadzenie zarówno zajęć o wysokiej intensywności jak również spokojnych zajęć mentalnych. Czas poza klubem spędza aktywnie; interesuje się dietetyką i zdrowym stylem życia. W klubie prowadzi zajęcia Indoor Cycling, Fit and Jump i Body Bar.

 

 

 

 

  

Ola Lenz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Instruktorka fitness z 18 letnim doświadczeniem. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza uczestnicząc systematycznie w wielu konwencjach, warsztatach i szkoleniach. Spejalizuje się zarówno w mocnych formach cardio i wzmacniających o wysokiej intensywności jak i zajęciach mentalnych. Jako nauczyciel wychowania fizycznego propaguje zdrowy styl życia i aktywność ruchową. Jej pasją jest bieganie, jazda na rowerze i pływanie. W klubie prowadzi zajęcia Fit Belly and Jump, H.I.I.T. oraz PILATES.

 

 

 

 

Trenerzy personalni

Tomasz Chwalczuk

Certyfikowany instruktor kulturystyki, lekkiej atletyki i samoobrony. Uczestnik licznych szkleń, kursów IFAA. Od ponad 10 lat aktywnie zajmuje się sportami siłowymi. Jego wieloletnie doświadczenie pozwala na zaplanowanie treningu tak aby był on ukierunkowany na budowę masy mięśniowej, redukcję zbędnych kilogramów, zwiększenie siły jak również wytrzymałości.Taki trener wydobędzie z Ciebie chęć do ćwiczeń i zapał do treningu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Cieślak

Instruktor i trener personalny Fabryki Ciała.

 

 

 

 

 

 

 

 

Trenerzy zewnętrzni

  

Tomasz Łukijaniuk

Instruktor i trener personalny współpracujący z Fabryką Ciała.

 

 

 

 

 
 

 

 

  

 

 

 

Michał Ojcewicz

Instruktor i trener personalny współpracujący z Fabryką Ciała.

 

Biała Podlaska, ul. Janowska 58
tel. 503 633 377
Odwiedzin: 161955