O nas

Fabryka Ciała to miejsce szczególne – pełne pasji i zaangażowania.
W naszym klubie chodzi o coś więcej niż ćwiczenia fizyczne. Nasz klub to również niepowtarzalna atmosfera. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie  - możesz liczyć na nasze wsparcie. Pomożemy Ci wyznaczyć cel, zaplanujemy trening i będziemy wspierać w konsekwentnej realizacji... Dostarczymy narzędzia ale z efektów rozliczysz się sam! 
 
W grafiku Fabryki Ciała znajdziesz światowe nowości w fitnessie: począwszy od Indoor Cyclingu poprzez trening TRX a na energetycznych LessMills Grit Series skończywszy. A to wszystko bez konieczności podpisywania wielomiesięcznych zobowiązań!
 
FABRYKA CIAŁA Sport Club to również nowoczesna siłownia z najwyższej klasy sprzętem sportowym firmy IMPULS.  Pierwszy trening (wprowadzający) w naszej siłowni odbywa się według wskazówek i pod okiem trenera personalnego. Istnieje możliwość opracowania szczegółowego planu treningowego dobranego według indywidualnych preferencji.
 
Jedną z atrakcji naszego Klubu jest możliwość skorzystania z Xbox Kinect - najbardziej zaawansowanej konsoli do gier jaką kiedykolwiek stworzono, uznawanej za najlepsze urządzenie do rozrywki. Przyjdź i spróbuj - gwarantujemy niezapomniane wrażenia!
 
Wizytówką  FABRYKI CIAŁA Sport Club jest  profesjonalna i miła obsługa a także indywidualne podejście do klienta.
Aktywny wypoczynek, rozrywka, barek to wszystko znajdziesz w Fabryce Ciała Sport Club w Białej Podlaskiej.
 
Biała Podlaska, ul. Janowska 58
tel. 503 633 377
Odwiedzin: 161957