Doskonale wiem jak ważny jest nie tylko aspekt sportowy ekwipunku, ale także kwestia wizualna. Mam na myśli konkretnie plecaki męskie i to jak komponują się z codzienną odzieżą wierzchnią.

W tym celu zdecydowałam się przedstawić wam modne plecaki męskie ze skóry naturalnej, które idealnie łączą w sobie cechy użytkowe oraz cechy estetyczne.

TOP plecaki męskie ze skóry, które wybrałbym dla siebie

Numer 1, czyli:

Skórzany plecak męski Outlander

Wykonany przez kaletnika (zakład w Połczynie Zdroju) marki Belveder. Plecak Outlander, uszyty jest z grubej na 2mm skóry typu Buffalo. Jest to skóra wołowa, odporna na wodę, przemakanie oraz bardzo mocna. Plecak polecam mężczyznom szukającym wytrzymałego plecaka skórzanego na co dzień oraz przede wszystkim do pracy. Parametry tego modelu zostały szczegółowiej opisane na stronie kategorii wszystkich plecaków skórzanych:

TUTAJ: https://www.belveder.com.pl/sklep/plecaki/skorzane-meskie/

Numer 2, czyli

Skórzany plecak męski Forester

plecak skórzany męski

Forester to model dla zdobywcy, podróżnika, eksplorera a także indywidualisty. Idealny na podróżne małe i duże w szczególności miejskie. Znalazłem go na stronie dystrybutora oraz pośrednika poprzez wyszukiwarkę google:

Jeśli chcecie poczytać więcej na temat parametrów tego modelu odsyłam pod powyższy link. W Google przeczytacie także realne opinie użytkowników tych plecaków Belveder. Wszystkie zamieszczone opinie są weryfikowane przez administratorów, dlatego możecie być pewni ich prawdziwości.

Pozostałe modele plecaków skórzanych pozostawiam sobie do opisania w osobnym poście. Skupimy się tam na modelach budżetowych czyli w cenie poniżej 200zł. Zdaję sobie sprawę że nie każdego stać na szyty przez kaletnika plecak skórzany – dlatego dla takich osób będzie ten artykuł.

Jeden komentarz

  1. Author

    Najlepszy plecak skórzany jaki miałem! To ten z pierwszego zdjęcia z trzema kieszonkami. Fason nosze już od ponad 1 roku i jest nie do zajechania. Wprawdzie kosztowa w 2021 roku ponad 500zł, ale jest wart swej ceny. Zastanawiam się teraz nad zakupem takiego plecaka we Wrocławiu, ponoć mają tam własny warsztat produkcyjny?

Dodaj komentarz