W tym artykule skupiliśmy się na teście kliku toreb sportowych , różnych producentów.


Specjalności Fabryki Ciała

trening

W Fabryce Ciała wiemy, że aby trening był skuteczny i sprawiał przyjemność, musi być dobrany do Twoich potrzeb i oczekiwań ponieważ każda osoba chce dzięki treningowi osiągnąć swój własny cel. Dlatego w pierwszej kolejności określamy cele, aby do nich dostosować najlepszą formę treningu służącą: poprawie wydolności, budowaniu masy mięśniowej, utracie tkanki tłuszczowej oraz redukcji negatywnych skutków stresu.

POPRAWA WYDOLNOŚCI

POPRAWA WYDOLNOŚCI

Poprawa wydolności jest jednoznaczna z poprawą ogólnej kondycji fizycznej. Poprawiając wydolność poprawisz wytrzymałość oraz stan układu krążeniowo-oddechowego. Dzięki temu, że pobudzisz metabolizm do pracy, organizm będzie szybciej usuwać toksyny i sprawniej działać. W efekcie Twoja sylwetka zyska lepszy wygląd – stanie się szczuplejsza i bardziej elastyczna. Doświadczeni instruktorzy Fabryki Ciała zaproponują ciekawe formy treningu, abyś mógł efektywnie poprawiać swoją wydolność ale też czerpać z treningu wielu przyjemności.

BUDOWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ

BUDOWANIE MASY MIĘŚNIOWEJ

W Fabryce Ciała proponujemy trening siłowy, który wzmocni ciało, ukształtuje sylwetkę i poprawi siłę mięśni. Jego efektem będą zarysowane i podkreślone mięśnie oraz świetne samopoczucie. Nasi instruktorzy przygotują szczegółowy program ćwiczeń, który pozwoli na efektywne modelowanie sylwetki oraz przyniesie dużo satysfakcji i przyjemności.

UTRATA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

UTRATA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Utrata tkanki tłuszczowej czyli spalanie nadmiaru tłuszczu w organizmie następuje w trakcie ćwiczeń aerobowych. Warto pamiętać, że spalaniu tkanki tłuszczowej sprzyja wysiłek o średniej intensywności, trwający nie krócej niż 40 – 60 minut, wykonywany przynajmniej 3 razy w tygodniu.

REDUKCJA NEGATYWNYCH SKUTKÓW STRESU I RELAKS

STRESU

Stres jest elementem codziennego życia. Trudno go uniknąć, ale z pewnością warto nauczyć sie redukcji jego negatywnych nastepstw. Jedną z bardzo skutecznych metod jest aktywność fizyczna, dobrana według indywidualnych upodobań i temperamentu. Aktywność ruchowa znakomicie pomaga rozładować stres. W Fabryce Ciała z profesjonalną pomocą trenera każdy jest w stanie zredukować negatywne skutki stresu w zależności od swoich potrzeb i preferencji.

TORBA MŁODZIEŻOWA NA TRENING – GDZIE KUPIĆ?

Lista miejsc w największych miastach polski gdzie kupisz modną i sprawdzaną torbę sportową:

  1. Warszawa – Galeria Handlowa Złote Tarasy
  2. Poznań Sklep Swaggie.com- torby młodzieżowe Poznań
  3. Wrocław – Sklep Nike, Adidas, Fila oficcial
  4. Gdańsk – Galeria Gdańska
  5. Szczecin – Sklep internetowy Brytyjka, Fila, Martens Sport, GoSport
  6. Kraków – Galeria Krakowska, Sklep Diadora, 4F, Puma
  7. Radom – oficialny sklep sportowy Kappa